Dětské versus dospělé v nás - konstelační seminář s využitím astrologie

10.00 ( příchod 9.45), konec – 18.00-19.00
Cesta k naší spokojenosti je naučit se vědomě tvořit své vnitřní scénáře, opustit to, co nás v minulosti ovlivňovalo a vzdát se poukazování na to, co nám brání nyní.

Nejen naše Já, ale i každá naše duševní část má dětskou, pubertální a dospělou rovinu a každá tato rovina má také svou božskou, ale i méně dokonalou podobu. Ideální pro nás je být dospělá bytost se smyslem pro zodpovědnost, a zároveň si užívat života jako hravé dítě. V praxi se například setkáme s tím, že jsme dospělou bytostí natolik, že o hravém dítěti v sobě ani nevíme, pak se v něčem zachováme po dětsky nerozumně, naivně, či umíněně. Aby v našem životě vše hladce fungovalo, je důležité, aby bylo rozvinuté a naplněné jak to dětské, tak i pubertální a dospělé ve všech částech naší osobnosti. Pak mohou tyto složky spolupracovat, a my se budeme cítit celistvými.

V našem vnitřním scénáři se vedle sebe realizují naše části osobnosti z různých rovin a stupeň vyspělosti, a někdy tak maří naše vědomé snažení. Pomocí konstelační metody můžeme nahlédnout do zákulisí našich duševních scénářů a posunout vše v pozitivním směru.

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím, při přihlášení, své datum narození, místo, pokud znáte, i čas.

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 – Karlín 186 00

Začátek 10.00 ( příchod 9.45), konec – 18.00-19.00

Cena: 1200 Kč, platba na místě

Více o astro - konstelacích najdete zde: http://astrodilna.cz/astrokonstelace

Rezervujte si prosím místo předem, e-mail: liliana@astrodilna.cz, mobil: 723091143Kam dál?