Jarní PROMĚNY- konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,

Čím je jaro blíže, tím více se vynořujeme z nitra, chytáme inspirace (Slunce, Neptun, Merkur a Saturn v Rybách). Strukturovaná a stabilní energie Saturna, který je jen jednou za 29 letech ve znamení Ryb nabízí ochranu. Prostě ideální čas na jemnou práci na sobě a pochopení složitých duševních procesů, které se povětšinou odehrávají v zákulisí našeho nevědomí (Ryby).

Můžete přijít s konkretnym tématem nebo jen tak pro inspiraci.

Těším se na setkání a přeji pohodové dny.

Liliana

Jarní PROMĚNY- konstelace s využitím astrologie

3. 3. 2024
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

V konstelacích můžete najít jiný úhel pohledu na svoje aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení. Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.

V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

Cena 1400 Kč. Platba na místě.

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.

Další informace najdete na:
www.astrodilna.cz/astrokonstelaceKam dál?