KREATIVNÍ proměny

Zdravím Vás přátelé,

Zvu Vás na konstelace v neděli 18.6.. Novoluní v Blížencích a zvýrazněný princip Lva (Mars, Lilith,Venuše, Athena Palas), činí tento den energeticky silným, jako stvořený pro práce s částmi naší osobnosti, které "uvízly" v dětství. Pocity které patří našemu Vnitřnímu dítěti, stejně jako naše zraněné Já nikam neodešly, jen ustoupily do nevědomí.

Ať už přijdete s jakýkoliv tématem, můžete podpořit svou hravost, tvořivost a radost, zahojit bolístky a otevřít cestu k sebelásce.

Těším se na setkání a přeji pohodové slunečné dny.

Liliana

KREATIVNÍ PROMÉNY - konstelace s využitím astrologie

18. 6. 2023 (neděle)

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

V konstelacích můžete najít jiný úhel pohledu na svoje aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení. Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.

V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

další informace najdete na: www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Termín 18.6.2023

10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě nebo na účet 2600185263/2010

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, zvonek 203, (poradna je v přízemí)
Praha 8 – Střížkov 182 00

Účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.

Pokud si nepřejete dostávat pozvánky, stačí dát vědět.Kam dál?