KREATIVNÍ PROMĚNY - konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,

Kdo klade otázky, najde odpověď. Srdečně Vás zvu na konstelace 20.5, kde se můžete ptát na to, co Vás zajímá, co Vám pomůže cítit se lépe a posunou se dál. Odpovědi budeme hledat společně, případně Vás povedu, abyste je našli v sobě.
Současné astrologické konstelace nám budou nápomocné při vstupů do složitých duševních procesů, zůstaneme nohama na zem (Slunce, Jupiter a Merkur v Býku, Luna v Blížencích).

Těším se na setkání a přeji pohodové slunečné dny.
Liliana

KREATIVNÍ PROMĚNY - konstelace s využitím astrologie
20. 5. 2023 (sobota)

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

V konstelacích můžete najít jiný úhel pohledu na svoje aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení. Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.

V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

další informace najdete na: www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Termín 20.5.2023

10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.

Pokud si nepřejete dostávat pozvánky, stačí dát vědět.Kam dál?