Křehká rovnováha a naše (ne)vědomé scénaře- konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,
srdečně Vás zvu na konstelace 19.10. (sobota). Je čas znamení Vah, čas k nalézání křehké rovnováhy mezi světlem a tmou, vnitřním prožitkem a vnější formou projevu, mezi mužském a ženském pohledu na svět, rozumem a citem a atd. Přijít můžete samozřejmě s jakýmkoliv problémem nebo tématem, případně jen tak pro inspiraci. Tyto konstelace budou zvlášť přínosné pro posílení a ukotvení před nastupem hlubokého, komplikováného času Štíra...

Termín: 19.10.2019
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Místo konání:
Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203)

Praha 8 – Střížkov 182 00

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Přihlášky na mob. 723 091 143
nebo e-mail: liliana@astrodilna.cz
více o astrokonstelacích najdete zde: http://www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Posviťme si na temná místa ve své duši, v myšlenkach a nebo ve vztazích. Odhalme své nevědomé a navyklé scenáře. Podívejme se pomocí konstelací, které niterné části a struktury se podílí na utváření našich momentálních životních situací, na utváření vztahů a případných problémů. Jak se podílejí naše vnitřní ženské a mužské aspekty na našem propojení se zbytkem světa atd.

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím při přihlášení své datum narození, místo, pokud znáte i čas.

Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?