Lilith, naše užitečná „potvora“

10.00-18.00
Na tomto konstelačním semináři se můžeme podívat, jak vypadá náš duševní systém, když zviditelníme Lilith, která většinou pobývá v našem stínu...

Lilith (Černá Luna) představuje duševní část utvářenou našimi bolestnými zkušenostmi, je reakcí na ublížení, které jsme nebyli schopni duševně „strávit“.

Vezme - li tato duševní část věci do svých rukou, jsme buď v pocitu nepřiměřené síly a tedy v naštvanosti a odhodlání nebo naopak jdeme do pozice oběti, děje se nám křivda a někdo je za to vinný. Pokud Lilith ovládne naše chování, zpravidla to rozpoznáme až s odstupem času. Poznáme ji skrz problémy, se kterými se potýkáme, případně z reakce okolí.

Lilth symbolizuje temné, mrtvé či bolavé místo v duši, kudy odtéká energie pryč, může však také nabídnout zkratku na cestě k pozitivním změnám v našem životě, najdeme-li odvahu podívat se jí pod roušku. Vše co nás tíží na těle a duši má své logické místo v procesu osobního a duchovního růstu a představuje výzvu.

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř tak navenek." Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astro-konstelace jsou jeden z nich.

Začátek 10.00( příchod 9.45), konec 18-19.00

Místo konání: Březenská 2466/4
Praha 8 – Střížkov
182 00

Cena: 1200 Kč, platba na místě

Přihlášky a případné dotazy na e-mail: liliana@astrodilna.cz
nebo na mobil +420 723091143

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím, při přihlášení, své datum narození, místo, pokud znáte, i čas.

Více o konstelacích najdete zde http://astrodilna.cz/astrokonstelaceKam dál?