Niterné proměny- konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,

Koronavirová doba pomalu odchází a pro většinu z nás už nepředstavuje problém být ve skupině bez roušek. Dovoluji si tedy Vás pozvat na konstelace 27.6.(so) Přijďte prozkoumat nebo pořešit svoje téma, rozlousknout problém nebo jen tak pro inspiraci.

Červnové konstelace proběhnou v čase Raka, pomohou vytáhnout z hlubin vašeho nevědomí skryté motivace, nabídne jiný úhel pohledu na naše aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení. Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury...

a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.

Zjistíte např. co říká vaše duše (astrologická Luna) na vaše fyzické, vztahové, duševní, atd. potíže, jak se stavíte k problému na nevědomé úrovni, jak využíváte energii svého vnitřního léčitele a zdroje (síly, radosti, energie, lásky...).
V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

další informace najdete na: http://www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Termín: 27.6.2020(sobota)

10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),Praha 8 – Střížkov 182 00

Samotná účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.

Hezké letní dny Vám přeji a těším se na setkání.

LilianaKam dál?