PROMĚNY - konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,

Srdečně Vás zvu na konstelace 25..6.(so). Vzhledem k astrologickým aspektům tohoto dne navrhuji téma "Vnitřní jistoty a vnější hranice", přijít však můžete s libovolným tématem nebo jen pro inspiraci.

V konstelacích můžete najít jiný úhel pohledu na svoje aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení.
Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.

Zjistíte např. co říká vaše Duše (astrologická Luna) na vaše fyzické, vztahové, duševní, atd. potíže, jak se stavíte k problému na nevědomé úrovni, jak využíváte energii svého vnitřního léčitele a zdroje (síly, radosti, energie, lásky...).

V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

další informace najdete na: www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Termín 25.6.2022

10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Samotná účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.

Přeji Vám krásné letní dny.

LilianaKam dál?