PROMĚNY- konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,

Srdečně Vás zvu na konstelace 10..9.(so). Konstelace za úplňku ( Slunce v Panně, Luna v Rybách) se mohou stát silným impulsem k transformaci. Strukturovaná a analytická energie znamení Panny přispěje k nahlédnutí, prozkoumání a pochopení složitých duševních procesů, které se povětšinou odehrávají v zákulisí našeho nevědomí (Ryby).

Je na Vás, zda přijdete s konkretnym tématem nebo jen tak pro inspiraci.

Těším se na setkání a přeji krásné dny.

Liliana

PROMĚNY- konstelace s využitím astrologie

10. 9. 2022 (sobota)

V konstelacích můžete najít jiný úhel pohledu na svoje aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení. Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.

Zjistíte např. co říká vaše Duše (astrologická Luna) na vaše fyzické, vztahové, duševní, atd. potíže, jak se stavíte k problému na nevědomé úrovni, jak využíváte energii svého vnitřního léčitele a zdroje (síly, radosti, energie, lásky...).
V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

další informace najdete na: www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Termín 10.9.2022

10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Samotná účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?