Seberozvoj a skryté duševní scénáře - konstelace s využitím astrologie

Vážení a milí přátelé,

Za chvíli bude jaro v plném proudu, všechno rozkvete, vývoj je prostě nezadržitelný :-) My se také rozvíjíme, dospíváme, směrujeme k vnitřní celistvosti.… Avšak některá naše duševní část potřebuje větší péči, pochopení, pozornosti a někdy i popostrčit, aby mohla dojít k rozkvětu. Šlechtit a kultivovat můžeme mimo jiné i svých ženských či mužských kvalit, případně jejich vzájemné propojení. Konstelace představují jednu z možností, jak k tomu přistoupit.

Podívejme se pomocí konstelací, které niterné části a struktury se podílí na utváření našich momentálních životních situací, na utváření vztahů a případných problémů. Jak se podílejí naše vnitřní ženské a mužské aspekty na našem propojení se zbytkem světa atd.
Astrokonstelace mimo jiné nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř, tak navenek." Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astrokonstelace jsou jeden z nich.

Termín: 15.4.2018(neděle)
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Přihlášky na mob. 723 091 143
nebo e-mail: liliana@astrodilna.cz

více o astrokonstelacích najdete zde:
http://astrodilna.cz/astrokonstelace

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím při přihlášení své datum narození, místo, pokud znáte i čas.

Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?