Skryté koutky duše a naše (ne)vědomé scénáře - konstelace s využitím astrologie

10.00-19.00

Vážení a milí přátelé,
Březnové konstelace budou v duchu rčení: „Před úsvitem je největší tma“. Dříve než cokoliv budeme moct ve svém životě změnit, musíme zaměřit pozornost do svého nitra, do hlubších pater svého Já. Před jarem děláme úklid, celkovou očistu, duši nevyjímaje, a tak soustřeďujeme energie na nový start.

Tak pojďme vymést to nepotřebné, co se nahromadilo časem a provětrat skryté koutky v sobě, nahlédnout do svých (ne)vědomích scénářích a otevřít cestu k uskutečnění svých nynějších záměru.

Podívejme se pomocí konstelací, které niterné části a struktury se podílí na utváření našich momentálních životních situací, na utváření vztahů a případných problémů. Jak se podílejí naše vnitřní ženské a mužské aspekty na našem propojení se zbytkem světa atd.

Astrokonstelace mimo jiné nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř tak navenek." Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astrokonstelace jsou jeden z nich.

Termín: 18.3.2018
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)
Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Přihlášky na mob. 723 091 143
nebo e-mail: liliana@astrodilna.cz
více o astrokonstelacích najdete zde: www.http://astrodilna.cz/astrokonstelace

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím při přihlášení své datum narození, místo, pokud znáte i čas.

Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?