Spojenectví Venuše, Luny a Lilit

10.00-18-00

V duši každé ženy je polarita dvou částí ženství, které symbolicky můžeme nazývat Venuše a Luna. S nimi koresponduje i další, prastará, hluboce ukrytá část našeho ženství, Lilith. Na scénu našeho života vstoupí, když nastane čas na změnu a ukazuje, na čem máme zapracovat.

Může být stále přítomná, jsou-li některé části naší osobnosti nevyzrálé, nepropojené, nevědomé…

Běžně ji najdeme v tom nejtemnějším koutku našeho stínu, kde střeží dosavadní zranění (a zadělává na další).

V životě se snadno ztratí z dohledu jeden z pólů ženství, např. zabředneme do role matky, terapeutky, partnerky a nevědomě potlačíme své osobní potřeby nebo se nám nedaří přimět dívku v sobě dospět, převzít zodpovědnost za své citové projevy, schováváme ji u partnera, kde hledá ochranu a bezpečí ...

Základem tohoto prožitkového semináře jsou konstelační techniky, vodítko nám poskytují i informace z osobních horoskopů (datum, čas a místo narození sdělte, prosím, při přihlášení),
ty umožňují hloubkovou individuální práci s cílem:

- uvést do harmonie jednotlivé části naší osobnosti
- získat rovnováhu mezi přijímáním a dáváním
- vyvážit pozornost, kterou věnujeme druhým, s láskou k sobě
- získat náhled na řešení svých momentálních problémů
- porozumět svým pocitům
- zlepšit vztahy

Venuše symbolizuje tu část našeho ženství, kterou zjednodušeně můžeme nazvat věčnou dívkou, je to naše vnitřní princezna, energie radosti, harmonie a krásy v našem vnitřním světě. Venušina část naší duše je přijímající, skrz ni se otevíráme a bereme ze života to, co je prospěšné pro náš vývoj. Venuše je magnetickou energií, která láká muže, inspiruje je a transformuje v rytíře, prince, hrdiny. Kouzla Venuše jsou nám k dispozici, pokud jsme svou vnitřní holčičku úspěšně převedly přes nástrahy dětství a dospívání do zralé podoby.

Luna v nás otevírá ženské energie směrem k praktickému uplatnění ženství, postará se o svého milovaného (a o kohokoliv jiného), ví o něm všechno, zná jeho potřeby a snaží se být užitečná, chápající, naslouchající, dávající. Žena, jejíž ženství je rozvinuté více v Luně je královnou, matkou a poradkyní. Kouzla, které ovládá naše Luna, Venuše nezná, mezi nejdůležitějšími patří schopnost proměňovat dobré a zlé zkušenosti na poklady duše.

Lilth symbolizuje temné, mrtvé či bolavé místo v duši, kudy odtéká energie pryč, může však také nabídnout zkratku na cestě k pozitivním změnám v našem životě, najdeme-li odvahu podívat se jí pod roušku. Vše co nás tíží na těle a duši má své logické místo v procesu osobního a duchovního růstu a představuje výzvu.

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř tak navenek." Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astro-konstelace jsou jeden z nich.
Základní informace:

Cena: 1200 Kč, platba na místě

Místo konáni: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 – Karlín
- začátek v 10.00h (s příchodem od 9.45h)
- konec kolem 18h
- nápoje (voda, čaj, káva) v ceně
- pauza na oběd

Doporučuji si vzít přezůvky a případně deku nebo polštářek na sezení.

Počet míst je omezený - rezervace nutná. Účast na tomto konstelačním semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.

Přihlásit se můžete na e-mail liliana@astrodilna.cz nebo telefonicky na mob.723091143Kam dál?