Vaše aktuální témata a (ne)vědomé scénáře duše- konstelace s využitím astrologie

Pomocí konstelací se můžete podívat, které niterné části a struktury se podílí na utváření Vašich aktualních životních situací, které rozhodují o kvalitě Vašich vztahů, spoluúčinkují při opakujících se problémech atd.
Ženské a mužské kvality jsou v křehké rovnováze, konstelace umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho, proměňovat a vnést více harmonie do svého vnitřního a zjevného života.

Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř tak navenek." Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astrokonstelace jsou jeden z nich.

Termín: 14.10.2018
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)
Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Přihlášky na mob. 723 091 143
nebo e-mail: liliana@astrodilna.cz
více o astrokonstelacích najdete zde: http://astrodilna.cz/astrokonstelace

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím při přihlášení své datum narození, místo, pokud znáte i čas.

Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?