Vnitřní a vnější (sebe)klamy ženství

10.00-18.00
... aneb proč nás ostatní vidí jinak než my samy sebe. Proč například se křehká vnitřní dívka ukazuje navenek jako silná soběstačná žena, co vede svobodomilnou vnitřní ženu, aby se navenek chovala submisivně?

Jak si naše dvě stránky ženství (astrologicky, Venuše a Luna)rozumí, jak jim vycházíme vstříc?

Co se děje když potřeby dívky-princezny v sobě obětujeme za ambice mateřské části, když ji nevědomě přimějeme plnit mateřskou roli? Nebo když mateřská část našeho ženství zůstává bez naplnění a na trůn ženství posadíme své holčičí Já?

Na vnitřní a vnější aspekty ženství je dobré se podívat například tehdy, když neumíme svou vnitřní dívku(Venuši)uchopit nebo srozumitelným způsobem svému okolí přiblížitjejí potřeby,důsledkem toho pak může být, že se jí nedostává podpory nebo ochrany,po které touží. Stejně tak pokud neumíme dát na obdiv to, co pro druhé dělá vaše mateřské Já (Luna),nedostane zasloužené uznání atd.

Náš hlavní vnitřní ženský aspekt a ten co jsme rozvinuly v procesu přizpůsobení se původním rodinným poměrům nebo společnosti mohou být v rozporu. V rámci semináře nahlédnete do vlastních bolístek, přesvědčení, omylů a najdeme zdroj svého individuálního čistého ženství.

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přehlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím, při přihlášení, své datum narození , místo a pokud znáte i čas.

Cena: 1200 Kč

Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín 186 00

Další informace o astrokonstelacích najdete na http://astrodilna.cz/astrokonstelace

Rezervujte si prosím místo předem,
e-mail: liliana@astrodilna.czKam dál?