Vnitřní zvíře aneb instinkty a pudy – konstelace s využitím astrologie

Instinkty a pudy, k čemu je máme? Pomáhají nám prosadit se, ochránit se, vymezit se, zregenerovat, zdravě se prosadit, ale slouží i k něčemu jinému? Jak využit tyto aspekty ke zlepšení kvality svého života?

Jsme-li se svými pudy a instinkty v souladu, pomáhají nám při rozhodování, naše reakce jsou adekvátní, orientujeme se dobře ve svých vztazích, rozumíme svým potřebám a dáváme jim průchod.

Zvíře v nás má více tváří

a může si s námi snadno zahrávat, dokáže měnit podobu podle situací. Jak se o tento svůj aspekt osobnosti staráme? Máme své vnitřní zvíře ochočené nebo si s námi zahrává? Rozpoznáme, zda zvíře v nás nám slouží nebo mu podléháme a dáváme tak průchod svým nejhlubším, divokým a primárním částem svého Já?

Dokážeme tedy svému vnitřnímu zvířeti vyhovět? Možná je slabé a vyhladovělé, zahnané do kouta. Vytěsňujeme ho, ze strachu, že nás přeroste nebo naopak, dáváme mu větší prostor, než je zdrávo. Nevymyká se naší kontrole? Dokáže nás zatáhnout do situace, které vyhovuje jemu, ale nám nikoliv.
Konstelace Vám dávají jedinečnou možnost si s ním „promluvit“, odhalit jeho podstatu,(ne)vyspělost a kvalitu vašeho vzájemného vztahu.

Termín: 6.5.2017
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)
Cena 1200 Kč. Platba na místě.
Místo konání: Březenská 2466/4, Praha 8 – Střížkov 182 00

Přihlášky na mob. 723 091 143
nebo e-mail: liliana@astrodilna.cz

více o astrokonstelacích najdete zde: www.http://astrodilna.cz/astrokonstelace

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím při přihlášení své datum narození, místo, pokud znáte i čas.
Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?