Vztahy a jejích temná rovina– konstelace s využitím astrologie

Vztahy se odvíjí na mnoha rovinách, protože lidská duše má více vrstev a naše osobnost je složená z různých částí. Všechny naše vnější vztahy kopírují ty vnitřní.

Pravý důvod svého chování si většinou neuvědomujeme, leží ve stínu.

Pomocí konstelací se můžeme podívat na hlubší a temnější stránky svých vztahů a dohlédnout na své vnitřní programy a skryté motivace, které vedou k nepříjemným zkušenostem.

Termín: 12.11.2016
10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Místo konání: Březenská 2466/4
Praha 8 – Střížkov 182 00

Při konstelační práci v tomto semináři je mimo jiné přihlíženo k individuálnímu postavení planet ve Vašem horoskopu. Sdělte prosím při přihlášení své datum narození, místo, pokud znáte i čas.

Přihlášky a další informace na mob. 723 091 143
nebo e-mailem:liliana@astrodilna.cz

Konstelace s využitím astrologie nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř tak navenek."

Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astro-konstelace jsou jeden z nich.

Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.

Těším se na setkání a společnou práci.

Liliana FibigerováKam dál?