Vztahy - konstelace s využitím astrologie

Milí přátelé,

Srdečně Vás zvu na konstelace 9.10.(neděle). Opět konstelace za úplňku, silný čas, kdy Slunce je ve Vahách a Luna v Beranu. Nabízí se téma VZTAHY, mohou to být ty vnější, kde Já a Ty nebo Já a Oni, ještě možná My a Ty, případně My a Oni neustále hledají křehkou rovnoVÁHU.
Konstelace nám ozřejmí i nejdůležitější vztah v našem životě a sice vztah, který máme sami k sobě a ještě skryté vazby mezi části naší osobnosti, případně mezi tělem a duší, srdcem a rozumem, vědomím a nevědomím atd.

Samozřejmě na konstelace můžete přijít s jakýmkoliv tématem nebo jen tak pro inspiraci.
Těším se na setkání a přeji pohodové dny.
Liliana

Vztahy - konstelace s využitím astrologie

9. 10. 2022 (neděle)

V konstelacích můžete najít jiný úhel pohledu na svoje aktuální témata, a také prostor k nalezení jejich řešení. Konstelační proces může rozhýbat strnulé struktury a vést k vítězství nad (ne)vědomými strachy, slabostmi a bolístkami… osvobozovat od starých (Saturnských) vzorců a přispět k harmonickému propojení našich vnitřních částí.
Zjistíte např. co říká vaše Duše (astrologická Luna) na vaše fyzické, vztahové, duševní, atd. potíže, jak se stavíte k problému na nevědomé úrovni, jak využíváte energii svého vnitřního léčitele a zdroje (síly, radosti, energie, lásky...).
V průběhu semináře jako podpůrný zdroj informace využíváme osobní horoskop, datum, čas a místo svého narození, prosím, sdělte při přihlášení.

Astro-konstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti.

Přihlášky na e-mail: liliana@astrodilna.cz

nebo na mob. 723 091 143

další informace najdete na: www.astrodilna.cz/astrokonstelace

Termín 9.10.2022

10.00 -19.00 (s příchodem od 9.45)

Cena 1200 Kč. Platba na místě nebo na účet 2600185263/2010

Čaj, káva, voda k dispozici zdarma.
Pauza na oběd.

Místo konání: Březenská 2466, vchod 4, (zvonek 203),
Praha 8 – Střížkov 182 00

Samotná účast na tomto semináři není podmíněná vašim zájmem o astrologii jako takovou.Kam dál?