Konstelace Duše a naše (ne)vědomé scénáře - konstelace s využitím astrologie

10.00-19.00
V období znamení Štíra se lépe daří sestoupit do hlubších vrstev svého Já a provětrat sklep. Astrokonstelace nabízí příležitost pro ty, co usilují o osobní transformaci, vnitřní reformu či dílčí změny ve svém životě.
Naše Ego (Slunce-nezralé a dětinské) vytváří různé vnitřní scénáře, které zůstávají ve značné části nevědomé. Možná právě nyní máme své aktuální téma, ve kterém hledáme řešení nebo vysvětlení a rozehráváme...

svůj známý scénář. Naše Vědomí (Slunce - probuzené a dospělé) může být tím moudrým režisérem, který náš osobní příběh povede ke spokojenosti.

Pomozme mu, pomozme sami sobě se vyznat ve skrytích zápletkách a zákoutích naší Duše (Luny). Vše je v našich vlastních rukou, hvězdy jen rámují cestu.

Podívejme se pomocí konstelací, které niterné části a struktury se podílí na utváření našich momentálních životních situací, na utváření vztahů a případných problémů. Jak se podílejí naše vnitřní ženské a mužské aspekty na našem propojení se zbytkem světa atd.

Astrokonstelační semináře nám umožňují nahlédnout do svého individuálního uspořádání, prožít ho a proměňovat. Planety se svými konkrétními charakteristikami a vibracemi korespondují s jednotlivými částmi naší osobnosti. Zatímco klasické konstelace jsou nastaveny na řešení vzájemných zapletení mezi členy (rodinných) systémů případně převzatých vzorců, pohled astrologických konstelací je v základu zaměřen primárně do vnitřního světa osoby, která si konstelace staví, s tím, že se pracuje s vnitřní strukturou člověka reprezentovanou jednotlivými principy/planetami příp. dalšími astrologickými prvky. Pochopitelně i tady dochází k nějakému propojování na vnější svět, podle potřeby konstelace. Vše vychází z věty: "Jak uvnitř tak navenek." Přístupy k práci na sobě mohou být různé, astrokonstelace jsou jeden z nich.

Účast na těchto seminářích není podmíněná vaším zájmem o astrologii jako takovou.

Cena 1200 Kč. Platba na místě.

Místo konání: Březenská 2466/4
Praha 8 – Střížkov 182 00

Přihlášky a další informace na mob. 723 091 143
nebo e-mailem:liliana@astrodilna.czKam dál?