Astrologická škola

Škola Astrologie pro život otvírá 27. ledna 2019 roční kurz astrologické výuky

Škola astrologie pro život otvírá již po osmé roční astrologický kurz. Během deseti celodenních setkání vám nabídne sebepoznání, spoustu inspirací a informace využitelné v běžném životě.
Těšit se můžete na netradiční metody výuky kombinující prožitkovou a teoretickou část a komplexní podání astrologie v její klasické, astro psychologické a ezoterické podobě.

Je vám astrologie blízká, přečetli jste spoustu knih nebo prošli nějaký astrologický kurz, ale nevíte, jak nabyté znalosti uplatnit v praktickém životě? Znáte jednotlivé principy a prvky, ale nedaří se vám je propojovat a číst v nich? Nebo máte již svoje vlastní astrologické zkušenosti, ale rádi byste našli ještě hlubší pochopení či získali jiný pohled na síly působící v nás, kolem nás i skrz nás?

Škola Astrologie pro život nabízí nejen teoretické pochopení vnitřního uspořádání nás samých, ale hlavně hravou prožitkovou formou umožní astrologické principy zažít srdcem.

Koncept kurzu

Kurz je koncipován jako jednoleté studium. V deseti celodenních seminářích se budeme zabývat základními astrologickými tématy se zaměřením na praktické uplatnění astrologických vědomosti v běžném životě.

Kurz Astrologie pro život

  • nabídne celistvý pohled na astrologické stavební prvky, znamení, planety a domy
  • naučíte se v něm astrologicky myslet, rozpoznávat o jaký astrologický princip v různých životních situacích jde
  • pomůže Vám v hledání odpovědí na otázky „proč“ a „jak na to“
  • umožní Vám zkoumání svého vlastního životního tématu a dispozic k jeho zvládnutí (budete pracovat s vlastními horoskopy i s horoskopy Vašich blízkých)
  • kromě teoretického výkladu bude často využívána i technika astrologických konstelací pro snadnější a intuitivnější pochopení astrologických principů a archetypů

Podrobný rozpis témat a data setkání najdete zde.

Jednotlivé semináře na sebe navazují, ale jsou zároveň koncipovány jako samostatné celky, tak Vám případná jednorázová neúčast nebude bránit v pochopení následujících seminářů.

Přihlášení a ceník zde.